Zuhal Topal Yaprak Kimdir? Nereli Yaşı Boyu Talipleri Görüşmeleri

Zuhal Topal Loca adayı Yaprak Kimdir? Nereli Yaşı Boyu Talipleri Görüşmeleri

Star tv de ekrana gelen Zuhal Topal programındaki Yaprak kimdir Kaç Yaşında ve Nerelidir, Yaprak hanımın Soyadı Nedir ? çocuğu kimde kalıyor eski eşi hakkında bilgiler var mı? Sorularına kısa kısa cevaplar vereceğiz burada..

Zuhal Topal Yaprak Hakkında Bilgiler: Hanım 21 yaşında

Zuhal Topal Yaprak Nereli: Yaprak hanım İstanbul da yaşamını sürdürüyor ve daha önce bir evlilik yapmışve bu evliliğinden bir evladı var.

Zuhal Topal Yaprak ilk olarak Umut için talip olarak geldi ancak locaya oturduktan sonra taliplerini aramaya devam etti. En son 21 Aralık Çarşamba günü Çağrı ile görüştüğünü söyledi ve stüdyodan çay içmek için ayrıldı. Zuhal Topal Yaprak ile Çağrı görüşmesi ne oldu nasıl sonuçlandı buraya yazacağız detaylıca..

Zuhal Topal Yaprak yengeç burcu olduğunu ve  çok kıskanç bir yapısının olduğunu söyledi.. Zuhal Topaldaki Yaprak hanım resimleri ve fotoğrafları sosyal medya hesapları isteyenler olursa özel olarak paylaşılacaktır.. Talip iseniz aşağı yazabilirsiniz.. Değilseniz neden buradasınız 🙂

9 yorum

    • Mrbb yaprakk hanimm çok güzel çok tatlı rakibi ağlattı ona çok üzüldüm kiyamam ben sana yaprak.. keşke soyadını bile emre nette sohbet edebilme sansim olsa.. recep ergun balikesir

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.