Zuhal Topal Hazal ve Birkan Görüşmesi Nasıl Sonuçlandı Ne Oldu?

Zuhal Topal Hazal ve Birkan Görüşmesi Nasıl Sonuçlandı Ne Oldu? 19 Aralık

16 Aralık cuma günü birkana gelen taliplerden birisi olan Hazal ile uzun süre konuştu görüştü. İlk başta kararsız kalan ancak ailelerin de olmasından ve annesinden aldığı olumlu tepki ile Hazal ile görüşme kararı alan Birkan bakalım 19 aralık pazartesi nasıl bir karar verecek.

19 Aralık pazartesi Zuhal Topal Hazal ve Birkan Görüşmesi Nasıl Sonuçlandı Ne Oldu?

Annesinin çok beğendiği Hazal ile görüşüp görüşmeme konusunda tereddüt yaşayan ancak Hazalın güzelliği karşısında ve ona ikram ettiği tuzlu kahve sonrasında görüşme kararı alıp çay içmeye çıkan Birkan bakalım Hazal ile görüşmesinde nasıl bir sonuç ortaya çıkacak. Güzelliği ile Birkanı etkileyen Hazal nasıl bir kararla stüdyoya gelecek.

Zuhal Topal Hazal ve Birkan Görüşmesi konusunda sizlerde görüşlerinizi yazın lütfen aşağıya..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zuhal Topal Hazal ve Birkan Görüşmesi Nasıl Sonuçlandı Ne Oldu? (1 Yorum)

  1. birkan beyi cok takip ediyorumiyi bir inas amam ona gelen en güzel bir insanı kacırdı ne yaptıgını bilmiyor birkan okadar temiz kız geldiki ona oturuşu konuşması hiç bozmadı takdir ediyorum onu birkan ona yol gösterdi ben olsam bir dakika durmam yanında birkanın hak etmiyor hazalı cok dürüst bir hanımefendi gercekten

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 16 Aralık 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.

Adını Sen Koy - Beni Affet - Kısmetse Olur