Zor Sevda 69. Bölüm Fragman ve Özet 4 Ağustos Cuma

Zor Sevda 69. bölüm ile heyecanlı sahneler yaşandı. Zoya artık Razia’nın bütün oyunlarını ortaya çıkarmak istiyordu. Bu nedenle onun içeceğine ilaç atmış ve etkisinde iken doğruları söyleyeceğini düşünmüştür. Razia konuşmaya başlamış ama bir süre sonra uyumuştur. Zoya da istediği cevapları alamamıştır. Bu sırada Asad gelip Zoya’ya böyle şeyler yapmaması gerektiğini söylemiştir. Raşit de kendine gelmesine rağmen konuşmuyordur. Asad onun kısa süre içerisinde konuşacağını söyleyip herkesi rahatlatmıştır.

Bu sırada Nikhat açık elbise giydiği için Farhan hala ona kızmaya devam ediyordur. Bu sırada Hasena da çok kötü bir plan yapmıştır. Nikhat’a uyuşturucu olan bir su vermiştir. Nikhat bunu içtiğinde kendisinden geçmiştir. Herkesin arasına girip bir anda deli gibi dans etmeye sonrasında ise eline bıçak alıp sağa sola savurmaya başlamıştır.

Hasena rol gereği ona durması gerektiğini söylese de aslında istediği budur. Farhan ise Nikhat’ı sakinleştirmeye, durdurmaya çalışmaktadır. Nikhat ise evde kötü ruhlar olduğunu söylemiş bu sırada ona yaklaşan İmran’ın yaralanmasına sebep olmuştur. Zor Sevda 4 Ağustos Cuma günü yayınlanacak bölümde Nikhat İmran’ı bıçaklamış oldu.

Mamujan Tanver çağırdı diye akıl hastanesine kadar gitmiştir. Sadece kızının kim olduğunu bilmek istiyordur. Fakat Tanver ona cevabı söylememiştir. Bu sırada Raşit’in kendine gelecek olması Razia’yı korkutmuştur. Haydar ve Hümeyra ise ormanda kaldıkları yerden devam ediyorlardır. Biri ile karşılaşmaları sonrasında oradan çıkacaklardır. Zor Sevda 69. bölüm özeti bu kadardı. Yeni bölüm özetlerini yayınlamaya devam edeceğiz.

Zor Sevda 68. Bölümde Neler Yaşandı? Tıklayınız

 

Tatlı Bela Final Bölümünde Neler Yaşandı? Tıklayınız

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , , Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet