Yalancı Bahar 122. Bölüm 16 Ekim Pazar Var Mı Yok mu Bitti Mi?

Yalancı Bahar 16 ekim Var Mı Yok mu Bitti Mi?

Kanal7 Nin beğenilerek takip edilen dizisi yalancı bahar 121. Bölümde Sezon Finali Yaptı. Öyle bir final yaptı ki diznin hayranları büyük hayal kırıklığına uğradı.Yalancı Bahar 16 ekim Var Mı Yok mu Bitti Mi?

 

yalanci-bahar-son-bolum-fragmaniYalancı Bahar’ın 121. Bölümünde Madhuu ve Rk’nın evinde bomba patladı bu patlama sonunda dizide rol alan oyunculardan bir çoğu ölerek diziden ayrıldı. Boşrol oyuncuları Rk ve Madhuu da diziden ayrılan oyunculardan oldu.Dizinin izleyicisi tarafından bu durum dizinin devam etmeyeceğine yoruldu ancak dizi kaldığı yerden devam ediyor. 16 ekim Pazar Günü Kanal 7 Ekranlarında 2. Sezonu ile ekranlara gelecek olan dizinin senaryosu nasıl olacak hepimiz merak ediyoruz.

 

Yalancı Bahar 16 Ekim Var Mı Yok Mu?,Yalancı Bahar 16 Ekim 122. bölüm Var Mı Yok Mu Bitti Mi?,Yalancı bahar 16 ekim de yayınlanacak mı?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet