Ver Elini Aşk Dizisi Emin Ağa Kimdir?

En son Selin Şekerci, Şükrü Özyıldız, Selim Bayraktar gibi isimleri dizisinde ağırlayan Çoban Yıldızı’nda gördüğümüz oyuncu Ver Elini Aşk Emin Ağa olarak karşımıza çıkıyor. Ünlü oyuncu onlarca tiyatro oyununda ve filmde yer almış akıllara kazınan en son rolü olan Aksakallı Dede ile Leyla ve Mecnun’da oynamıştır.

Ver Elini Aşk dizisi Kanal D’de yayınlanıyor. Ver Elini Aşk dizisinde Emin Ağa olarak karşımıza çıkacak olan Köksal Engür Su karakterinin dedesi rolündedir. Yıllardır ekranlarımızda görmeye alışık olduğumuz ünlü oyuncunun Ver Elini Aşk dizisine de bir çok şey katacaktır. Usta oyuncu bize yeşilçamdan kalan bir mirastır.

Peki Ver Elini Aşk Emin Ağa Kimdir? Köksal Engür Kimdir?  1947 yılında doğan usta oyuncu Kars’ta dünyaya gelmiştir. Jale Engür ile evlidir. Ankara Üniversitesi mezunudur. Susam Sokağı’nda Büdü’yü ve de Red Kit’i seslendirmiştir. Leyla ile Mecnun dizisinde Ak Sakallı Dede rolü ile ünü daha da artmıştır. Beş Kardeş, Bende Özledim, Dudaktan Kalbe, Şahane Damat gibi bir çok işte rol almıştır.

 

 

Ver Elini Aşk Dizisi Ayperi Kimdir? Öğrenmek İçin Tıklayınız…

Dolunay Dizisi Alya Kimdir? Öğrenmek İçin Tıklayınız…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 16 Ağustos 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet