Vatanım Sensin Yanık Efe Kimdir

Aramızda Kalsın dizisinden hatırladığımız Mert Kurdal bugünlerde karşımıza Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin dizisi ile geri dönüyor. Ekranlara uzun bir aranın ardından geri dönen başarılı oyuncu Vatanım Sensin projesi için heycanlandığını belirtti.

Başrollerinde Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yer aldığı dizide Yanık Efe rolü ile Mert Kurdal diziye dahil olacak. Teklif edilen her projeyi kabul etmeyen ve seçici olan oyuncu karşımıza hep başarılı projeler içinde çıktı. İlerleyen dönemde başrol olduğu bir proje ile de ekranlara gelebilme ihtimali yüksek bir oyuncu kendisi.

Mert Kurdal Kimdir?
1984 yılında Ankara doğumlu olan oyuncu lisans eğitimini Abant İzzet Baysal Üniversite Turizm İşletme ve Otelcilik bölümünde tamamlamıştır. Oyunculuk üzerine çeşitli eğitimler alan oyuncu ilk oyunculuk deneyimini 2008 yılında Bizim Evin Halleri dizisi ile yapmıştır. Ardından Kasaba, Dedektif Memoli ve Aramızda kalsın gibi başarılı projelerle karşımıza çıkmıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet