Tutsak Dizisi Konusu Tutsak Jenerik Müziği

Kanal D’nin bu sezon ki yeni projesi Tutsak dizisi yayın hayatına hazırlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosu da tamamlanmış gibi. Tutsak dizisi konusu şuan da en merak edilen konulardan biri. İsminin oldukça etkileyici olduğu yeni çıkacak bu dizinin hangi konuyu ele alacağını siz değerli okurlarımızla bu yazımızda paylaşacağız.

Geçtiğimiz sezonda dizilerde tam anlamıyla aradğını bulamayan kanal bu sezon daha çok ses getirecek işler peşinde. Tutsak dizisinden de umutları yüksek görünüyor. Dizinin çekimlerinin Eylül ayına yetişemeyip Kasım ayında başlayacağı düşünülüyor. Tutsak dizisi başrol oyuncusu ise Gülper Özdemir.

Dizi genç yaşta yaşadığı büyük travma ile sarsılan Elif’in hayatını anlatacak. Tam bir dram dizisi olacak olan Tutsak’ta izleyenlerin hüzünlenmesi bekleniyor. Sıradan olmayan bir konu hedefleyen dizi Elif’in acılarıyla dolu olacak. Senaryonun hala basına sızdırılmadığı için şu anda bilgilerimiz bu kadarla sınırlı. İlerleyen günlerde netlik kazandığı zaman konumuzdan takip edebilirsiniz.

 

Tutsak Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız…

7 Yüz Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , , Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet