Show Tv Bir Sorun mu Var Yarışması Başvuru Katılım Formu Nasıl Katılabilirim?

Show Tv Bir Sorun mu Var Yarışması Başvuru Katılım Formu Nasıl Katılabilirim?

Çok yakında show tv ekranlarında yep yeni bir yarışma formatı başlıyor. Bir sorun mu var isimli yarışmada büyük ödül tam 500 bin lira. Ödül yüksek olunca da katılım malumunuz üzere çok oluyor. Ancak ziyeretçilerimiz nasıl katılacaklarını bilmedikleri için Bir Sorun mu Var nasıl gidilir, Bir Sorun mu Var başvurusu Bir Sorun mu Var katılım şartları Bir Sorun mu Var yarışmaşı için gerekli koşullar gibi soruları sormaya başladılar.

Önce kısa bir bilgi verelim sizlere.. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği yüksek ödüllü yeni bilgi yarışması “Bir Sorun mu Var?” çok kısa bir süre sonra Show TV ekranlarında olacak.  500 bin liralık büyük ödülü bulunan Bir Sorun mu Var yarışması için tek yapmanız gereken başvuru şartlarına göre formu doldurmak..

Bir Sorun mu Var Başvuru Şartları: 1- 18 Yaşına girmiş olmak 2- Vesikalık ve boydan olmak üzere 2 adet resim 3- Yarışma için yeterli sağlık koşullarına sahip olmak ( Kalp hastası olmamak gibi)

Bir Sorun mu Var Formatı nasıl? Nasıl bir yarışma olacak? Bu yarışmada soruların doğru cevaplarını sizin bilmeniz gerekmiyor. Cevapları, 10 kişiden oluşan bir gruptan kimin bilemeyeceğini bilmeniz yeterli. Yarışmacının, programın tamamında cevaplayacağı tek soru ise 500 bin TL değerindeki büyük ödül sorusu olacak.

Bir Sorun mu Var Başvuru adresi ve katılım için Show tv com tr adresi fragmanın içindedir.. Başvuru ve katılım sonrası bilgilendirme mail adresinize ve telefonunuza gelecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Show Tv Bir Sorun mu Var Yarışması Başvuru Katılım Formu Nasıl Katılabilirim? (17 Yorum)

  1. Forum nerde bilgi formu yarısmaci olmak istiyoruz eşim için ona süpriz yapacagim .

  2. Arkadaşlar bn basvuramadm nerden başvurusu yapılıyor yardımcı olun lütfen daha öncede Zuhal topal çıkmıştım zaten bnde istyrum

  3. Bu yarismaya katilma formu bence hikaye benbilmem esim bilirde ayni kisiler 5 kere yaristi adamin varsa yarismacin

Etiketler: , , , Eklenme Tarihi: 2 Ocak 2017