Show TV 31 Aralık Yılbaşı Programı Şarkıları Tekrar Videosu

Show TV 31 Aralık Yılbaşı Programı Şarkıları Tekrar Videosu

Yılın son günü Show tv de karnaval var. 31 Aralık Cumartesi gecesi önce Güldür Güldür Show arkasından ise yılbaşı 2017 için özel hazırlanmış program sizlerle olacak..  En çok izlenen yılbaşı özel programı olmak için sanatçılarla anlaşan show tv bakalım izlenecek mi beğenilecek mi?

En sevilen sanatçılarımızdan olan Cengiz Kurtoğlu , Yıldız Tilbe , Coşkun Sabah , Muazzez Ersoy , Ümit Besen , Zara, Selami Şahin, Linet, Hakan Altun, Yeşim Salkım, Serkan Kaya, Koray Avcı, Tan Taşçı, Kıraç, Kutsi, İntizar, Halil Sezai ve Seksendört gibi ünlüler sahne alacak..

31 Aralık 2016 Yılbaşı gecesi, müziğin dev isimleri Ahmet Selçuk İlkan şarkılarıyla Show TV’ de buluşuyorlar. Bakalım bu eşsiz konserde en çok beğendiğiniz isimler hangileri olacak..

Cengiz Kurtoğlu , Yıldız Tilbe , Coşkun Sabah , Muazzez Ersoy , Ümit Besen , Zara, Selami Şahin, Linet, Hakan Altun, Yeşim Salkım, Serkan Kaya, Koray Avcı, Tan Taşçı, Kıraç, Kutsi, İntizar, Halil Sezai ve Seksendört‘ün bulunduğu 18 ünlü isim, klasikleşmiş Ahmet Selçuk İlkan eserlerini yorumluyor.

Saba Tümer, Vatan Şaşmaz, Ayşe Egesoy ve Halit Kıvanç’ın sunumunu yaptığı gecede geçmişten bugüne en güzel Ahmet Selçuk İlkan şarkıları hep bir ağızdan söyleniyor.

Show TV 31 Aralık Yılbaşı Programı Şarkıları Tekrar Videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , , Eklenme Tarihi: 31 Aralık 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.

Adını Sen Koy - Beni Affet - Kısmetse Olur