Şevkat Yerimdar Sanem Kimdir (Semra Güzel) Rolü ve Bilgileri

Şevkat Yerimdar Sanem Karakteri Kimdir (Semra Güzel) Rolü ve Bilgileri

Semra Güzelin canlandıracağı Sanem rolü ve karakteri  Şevkat Yerimdar dizisinde oldukça ilgi çekti ve Google aramalarında ve youtube video sıralamalarında oldukça dikkat çeken arama hacmine ulaştı. Bizde sizleri bilgilendirelim istedik bu oyuncu hakkında..

Şevkat Yerimdar Sanem rolü Temiz kalpli, iyi niyetli saf bir kızdır. Dizide diğer oyuncular olan Esin ve Gizem ile liseden beri arkadaştır. Şevkat Yerimdar Sanem güncel konulara ilgi duyar hayatta. Sağlıklı Yaşam ve ilişki koçluğu yapmaktadır. Kendine gelen müşterilerin hepsi mutsuz ama zengin kadınlardır.

Semra Güzel Kimdir: 1988 yılında İzmir’de doğmuştur. Eğitimini Tasarım Bölümü’nde tamamlamıştır. (Celal Bayar Üniversitesinde)  Daha sonra Almanya Hamburg’da Drama Eğitimi ve oyunculuk üzerine dersler almıştır. İlk dizisi Alemin Kıralı daha sonra Zengin Kız Fakir Oğlan, Hıyanet Sarmalı ve Home Ofis gibi dizilerde oynamıştır. Fox Tv de yeni dizi Şevkat Yerimdar da Sanem rolünü oynayan güzel oyuncudur..

Şevkat Yerimdar Sanem (Semra Güzel) Resimleri Fotoları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet