Semih Survivor’dan sonra neler yapacak? Planını açıkladı…

Semih Survivor’dan sonra neler yapacak? Planını açıkladı…

Takım arkadaşlarıyla ilgili tartışmaları ve tepkileyle Survivor yarışmasının en çok konuşulan ismi olan Semih oyun sırasında parmağının kırılması heyecan yarattı.

Olaylı açıklamaları ile dikkat çeken  Semih yarışmanın ardından planını açıkladı.Survivor yarışmasında en çok konuşulan isim Damla ve Nagihanla 2. yarıfinalde galip gelemeyice Survivor macerasıda sona ermiş oldu.

semih-survivordan-sonra-ne-yapacakYaşadığı yerleri sevdiklerini özlediğini belirti.Survivor’un ardından kendini sevgilisi Kurretülayn’la  İstanbul sokakların attı.Survivor Semih Ekranlarda Olmaya Devam Edecek.

Sevgilisi Semih hakkında ne yorumlar yaptı. Peki yarışmanın ardından hangi isimlerle görüşecek.Yarışmadan sonra hayatında neler değişecek.Survivor Semih’in Gelecekte ki Planı..

Gelecekti ki hayalı hedefininde nelerden bahsetti.Tv ekranlarında olmaya devam edeceğini belirten Survivor Semih yarışmanın katkısı olacak mı.Benim işim Showmenlik diyen ünlü isim işine devam edeceğini belirtti.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Temmuz 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet