Seda Akgül’ün Yeni Programı Belli Oldu! Yuvamız Yıkılmasın Ve Seda Akgül

Seda Akgül bugüne kadar bir çok sunuculuk üstlendi. Bu günlere ana haber sunuculuğundan gelen Akgül şu an Kısmetse Olur programının sunumunu yapıyor. Kanal D ekranlarında uzun bir süre yayınlanan Kısmetse Olur yakın dönemde final yapacak. Peki Seda Akgül‘ün yeni projesi nedir?

Fox Tv’nin artık haber bülteni yayınlamayacağı söylentiler arasındaydı. Bu yüzden yeni programlar getirecek yayına. Seda Akgül de o projelerden birinde yer alacak. Daha önce Kısmetse Olur‘da evlenmek isteyenlere yardımcı olmuştu. Şimdi ise başka bir şey yapacak. Boşanma aşamasındaki evlilikleri kurtarmaya çalışacak. Yuvamız Yıkılmasın adlı programın sunuculuğunu yapacak ve elinden geldiği kadar insanlara yardımcı olacak.

Gelelim programın ne zaman yayınlanacağına. Henüz kesin bir tarih bildirilmese de yaz sezonundan sonra ekranlarda yerini alması bekleniyor. Fox Tv’de yapımı gerçekleştirilecek Yuvamız Yıkılmasın şimdiden çok merak ediliyor. Seda Akgül’ün başarılı sunuculuğu da herkesi programa yöneltiyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , , Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet