Savaşçı Dizisi Mihri Kimdir?

Limon Film’in yapımcılığında devam eden başarılı proje Savaşçı oyuncu kadrosuna sürekli yeni bir isim eklemeye devam ediyor. Savaşçı dizisinin yayınlandığı günlerde ki başarıları ise yapım ekibini mutlu etmişe benziyor.

Savaşçı dizisine bir isim daha katıldı. Dizinin yeni karakterinin ismi ise Mihri. Mihri karakterine ise Ayhan Eroğlu hayat verecek. Mihri büyük ihtimal ile diziye hızlı veda edecektir. Kılıç Timi bilindiği gibi Doktor’un eline geçmişti ve dizi izleyicileri büyük bir üzüntüye kapılmıştı. Büyük bir operasyon ile kurtulan tim görevine en iyi şekilde devam edecek.

Ayhan Eroğlu Kimdir?
1976 doğumlu olan tebrübeli oyuncu İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Daha önce bir çok projede yer alan isim Adanalı, Kurtlar Vadisi Pusu, Arka Sokaklar gibi fenomen dizilerde yer almıştır. İlk oyunculuk deneyimini ise Orhan Gencebay’ın Batsın Bu Dünya isimli klibinde yaşamıştır.

Savaşçı Dizisi Kürşat Kimdir? Öğrenmek İçin Tıklayınız…

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet