Poyraz Karayel 67. Bölüm Fragmanı Özeti 9 Kasım Çarşamba

Poyraz Karayel 67. Bölüm Fragmanı Özeti 9 Kasım Çarşamba

Poyraz Karayel 67. Bölümde Meltem hücreye atılmıştır. Zülfikar ise Meltem’i rahatlatmaya çalışsa da içeride dayanamayacağının farkındadır. Poyraz’ın saldırıyla ilgili keşfettiği ipucu zor bir karar almasına ve İsa’ya zarar verenleri bulmak için en büyük fedakarlığı yapmasına neden olur.

Ancak Poyraz’ın atacağı adım başta Ayşegül olmak üzere herkesi şok edecektir. Sinan’la birlikte kaçmak üzere olan Poyraz, İsa’nın bindiği otobüste gerçekleşen patlamayla kalakalır.

poyraz-karayel-9-kasim-fragmani-ozeti Poyraz, saldırının izini sürmeye girişir. Poyraz Karayel 67. Bölümde neler olacak? Umman ailesi İsa’nın başına gelenlerle kahrolurken Bahri ve Poyraz’ın yüzleşme vakti gelmiştir. Sayguner Ailesi’ni ise Ayşegül’ün kararlarını da alt üst edecek büyük bir trajedi beklemektedir.poyraz-karayel-67-bolum-fragmani

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Kasım 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet