Payitaht Abdülhamit Dizisi Oyuncuları Kadrosu Nerede Çekiliyor?

Payitaht Abdülhamit Dizisi Oyuncuları Kadrosu Nerede Çekiliyor?

Çok yakında Trt1 ekranlarında bir devrin dehası Osmanlı Padişahı 2. Abdülhamitin hayatının anlatıldığı yeni bir dizi olan Payitaht Abdülhamit başlıyor..

payitaht-abdulhamid-cok-yakinda-trt1-dePayitaht Abdülhamid dizisinin Avrupa’nın en büyük film platosunda çekildiğini biliyormuydunuz. Çekim yerlerinden biri olan büyük platoda hummalı bir çalışma devam ediyor. Ayrıca dizimizn bazı bölümleri İstanbulda Dolmabahçe sarayında çekiliyor.

Osmanlı sultanlarından 34. sü olan 2. Abdülhamid dönemini konu alan bu görkemli dizinin 2017 Ocak ayı içerisinde Trt1 de ekranlara gelmesi bekleniyor.

payitaht-abdulhamid-dizisi-ozeti-fragmaniPayitaht Abdülhamit dizisi Yapımcılığını Es Yapım’ın üstlendiği ve yeni sezona yetiştirilmek adına yoğun bir çalışmanın olduğunu oyuncu ve figüran seçimlerinin titizlikle devam ettiğini söyleyebiliriz.

payitaht-abdulhamid-dizisi-avrupanin-en-buyuk-film-platosunda-cekiliyorHenüz Oyuncu kadrosu netleşmeyen filmin sosyal medyada tanıtılması ve Trt fragmanlarının başlaması çok yakında başlayacak. Bizde Payitaht Abdülhamit Dizisi Oyuncuları Kadrosu kesinleştikçe buradan sizlere duyurular yapacağız..

Dizimizin çekim yerlerinden birisi olan Dolmabahçe Sarayında deneme çekimleri yapılıyor..payitaht-abdulhamid-dizisi-dolmabahce-sarayinda-yapilmaktadir

Payitaht Abdülhamit Dizisi Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , , Eklenme Tarihi: 27 Kasım 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.

Adını Sen Koy - Beni Affet - Kısmetse Olur