Paramparça Dizisi Pars Kimdir? (Sarp Can Köroğlu) Bilgileri Resimleri

Paramparça Dizisi Pars Kimdir? (Sarp Can Köroğlu) Bilgileri Resimleri

Yeni Sezona 19 Eylül pazartesi başlayacak olan Paramparça Dizisine yeni oyuncular da dahil oldu. Diziye Pars rolü karakteri olarak giren oyuncu Sarp Can Körogludur..
Paramparça Dizisi Pars Kimdir Paramparça Pars bilgileri Kimdir sosyal medya instagram hesapları resimleri biyografisi hakkında bilgileri sizlere sunacağız..
paramparca-dizisi-pars-kimdirYeni Sezonda kadroyu güçlendirmek isteyen Paramparça dizisi Sarp Can Köroğlu ile anlaşmaya vardı. Başarılı oyuncu Sarp Can Köroğlu paramparça da Pars karakterine can vermektedir.

Paramparça Dizisi Pars Sarp Can Köroğlu, 23 Eylül 1990 senesinde Bolu’da dünyaya gelmiştir. Genç oyuncu halen Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Arkeoloji Bölümünde okumaktadır. son olarak Güneşin Kızları dizisinde rol alan Sarp Can Köroğlu Paramparça dizisine dahil oldu.paramparca-dizisi-pars-yeni-oyuncu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Eylül 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet