Ne Seninle Ne Sensiz Neden Yok Bitti Mi? Final Mi Yaptı?

Fox Tv’de yayınlanan ve evli çiftlerin sorunlarını ele alan bir program olan Ne Seninle Ne Sensiz neden yayınlanmadı? Programın sunuculuğunu yapan Seda Akgül geçen sezon Kısmetse Olur isimli programı sunmuştu. Programın bir de hukuk danışmanı bulunmaktadır. Bu danışman da Feyza Altun olarak belirlenmişti.

Seda Akgül‘ün sunduğu programın kriterlerine kendisinin uymaması eleştiri oklarının hedefi olmasına yol açtı. Kendi evliliğinin çok kısa sürmesi ve bunun kamuoyunda geniş yer bulması izleyenlerden tepki çekmişti. Bu tepki sonrası ünlü sunucunun üzüldüğü gözlemlendi. Özel hayatının işinin önüne geçmesi sunucuyu oldukça yıprattı.

Seda Akgül bu konu ile ilgili kendi hesabından bir açıklama yayınladı. Programında reytinglerinin o kadar yüksek olmaması sonucu programın ara verilmesine ve Eylül ayında daha kapsamlı bir şekilde izleyici ile buluşmasına karar verildi. Programın yeni sunucusu ise Hande Ataizi oldu. Programın yeni yayın saati şu an için bilinmiyor. Sizin de konu ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

 

 

Peri Masalı Dizisinin Konusunu Öğrenmek İçin Tıklayınız…

10 Numara 5 Yıldızın Yeni Yayın Günü ve Saatini Öğrenmek İçin Tıklayınız…
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ne Seninle Ne Sensiz Neden Yok Bitti Mi? Final Mi Yaptı? (10 Yorum)

  1. Programın yayından kalkması çok büyük bir hata, inşallah hatalarından en kısa zamanda dönerler ve tekrar yayın akışına girer.

  2. Güzel program, seda hanım.. biliyoruz ki GAYET BAŞARILI…..Meyve veren ağaç taşlanır………ekranlarda tekrar görmek isterim ……..

  3. Bence seda hanım çok Başarılıydı,insanlar bi sunucuya, yayın akışına alışıyo sonra saçma bi sebeple herşey iptal…herşeyin ilki güzel
    program devam edecekse seda hanımla devam etmeli.

  4. Çok güzel bir programdı alana eğitim içeriyordu sezonla birlikte dahada geliştirilmiş bir şekilde yeniden başlaması gerekli 👍🏻👍🏻

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet