Naz Elmas Muhteşem Yüzyıl Kösemde

Naz Elmas Muhteşem Yüzyıl Kösemde 

Yeni sezonda yeni kanalında bizlerle olacak olan dizi Muhteşem Yüzyıl Kösem Muhteşem transferle yeni sezonu kasıp kavurmaya geliyor.

naz elmas muhteşem yuzyıl kösem sultanda

 

İstanbul Sokakları dizisinin baş rolü Naz Naz Elmas Muhteşem Yüzyıl Kösemde Elmas diziye katılan son isim oldu. Bu muhteşem transferlerden sonra dizi gerçekten muhteşem oldu diyebiliriz.

muhteşem yuzyıl kösem diziye katılan oyuncular

Dizi 2. sezon için Nurgül Yeşilçay, Metin Akdülger, Aslı Tandoğan, Caner Cindoruk, Ece Çeşmioğlu ve Farah Zeynep Abdullah gibi isimlerle anlaşmıştı.

naz elmas yeni dizi

Her şeyi ile Muhteşem bir dizi Naz Elmas Muhteşem Yüzyıl Kösemde bizlerle olmaya ve de 1.3 milyonluk bütçesi ile başarısızlığı kabul edememeye hazır bir dizi.

Yeni sezonu ile ekranlara gelecek olan dizinin fragmanı özeti ve de dizi hakkında her şey bizlerle sitemizde olmaya devam edecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Naz Elmas Muhteşem Yüzyıl Kösemde (9 Yorum)

  1. Norges yesilcay bu diziye ilk basta gelmeliydi cunku Beren saat bu dizide çok yalın duruyordu bu seferki yeni sezonda Nurgül yesılcayla başlayacak yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyorum…

Eklenme Tarihi: 28 Ağustos 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet