Müge Anlı Beratcan Cinayetini Anlattı, Beratcanın annesi Müge Anlıyla ne konuştu

Müge Anlı Beratcan Cinayetini Anlattı, Beratcanın annesi Müge Anlıya anlattı

10 yaşındaki Beratcan Karakütük’ün ölümündeki sır perdesi aralandı. Müge Anlı anne ve babayı canlı yayına konuk etti. Ancak annenin şüpheli konuşması Müge anlı’nın aklında soru işareti bıraktı.

Müge Anlı reklam aralarında anneyle konuştu. Anne ağzından servis şoförünün çocuğunu kaçırmış olabileceğini söyledi. Nedenini vermedi ancak adı soyad adresini verdi. Müge anlıda polise söyledi bunları ve Ersin Kaşıkcı tutuklandı.

beratcanın annesinin servis şoförüyle ilişkisi varmışAncak Ersin Kaşıkçı sorguda itiraf etti. Çocuk ilişkimizi öğrendi öldürelim dediğini ona göre kendisinin plan yaptığını hatta öldürünce iş tamam diye mesaj attığını söyledi. Anne bu durumu reddetti. Ancak ikiside adliyeye sevkedildi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Müge Anlı Beratcan Cinayetini Anlattı, Beratcanın annesi Müge Anlıyla ne konuştu (7 Yorum)

  1. Çok merak ediyorum gerçekten deydimi Bi sevgi güya sevgi uğruna o mazluma nasıl kıydılar hiçmi acı madınız yazıklar olsun insan olamazsınız.

  2. Gerçekten acaba annesi gece başını yastığa koyduğunda vicdanı rahat şekilde uyuya biliyorum o çocuğun ahı inşallah onu rahat bırakmaz.

  3. Hayatımda hiç bu kadar dağılmadım.Allah kimsenin başına vermesin.Küçücük çocuğa acı çektiren insan olamaz.Tabi büyük abiye gücü yetmeyecegini biliyordu,mahluk.Yavruma çok yazık oldu.Okuyup askere gidecek,evlenecek,baba olacaktı.Çok canım acıyor…

Eklenme Tarihi: 29 Mart 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet