Mehmetçik Ku’tül Amare Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu ve Nerede Çekiliyor?

Tekden Film yapımcılığında başlayacak yeni dizi bir tarih dizisi. İçinde tarih barındıran dizilerin çok sevilmesi ve yapım şirketinin bu işe alışkın olması yeni dizinin ilgi çekmesini sağlamaya yetti bile. Metmetçik Kut’ül Amare dizisi oyuncu kadrosu da şekillenmeye başladı. Bilindiği gibi Tekden Film Diriliş Ertuğrul dizisinin de yapımcısı.

Tekden Film Mehmetçik Kut’ül Amare dizisini yeni sezonda izleyici ile buluşmak için çalışmalara başladı. Mehmetçik Ku’tül Amare’nin konusu Kurtuluş Savaşı. Kurtuluş Savaşını ele alan dizi mehmetçiklerimizin o kavuran sıcakta verdiği destansı zaferi anlatıyor. 1916 yılına bizleri götürecek iş yeni sezonda ekranlarımızda olacak.

1916 yılında Osmanlı Devletinin İngilizlere karşı aldığı son büyük zaferi yeni sezonda Tekden Film yapımcılığı ile Trt 1’de izleyebileceksiniz. Çekimlerin Konya’da yapılacağı ve gerçekten büyük bir plato kurulduğu biliniyor. Şu anda Mehmetçik Kut’ül Amare dizisinin oyuncuları netlik kazanmış değil fakat oyuncular arasında tanıdığımız bir isim var. Diriliş Ertuğrul’da da rol alan Serdar Gökhan.

 

Savaşçı Dizisi Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı. İzlemek İçin Tıklayınız…

Altın Tepsi Dizisi Nerede Çekiliyor? Öğrenmek İçin Tıklayınız…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Mehmetçik Ku’tül Amare Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu ve Nerede Çekiliyor? (1 Yorum)

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet