Kısmetse Olur 9 Ocak 2017 Pazartesi Fragmanı (326. Bölüm)

Kısmetse Olur 9 Ocak 2017 Pazartesi Fragmanı (326. Bölüm)

Kısmetse Olur evinde artık iyice ilişkiler gerilmeye ve özellikle kızlar arasındaki rekabet artmaya başladı.. Pazar gecesi yapılan haftanın finali elemesinde Rabianın elenmesi tam bir şok etkisi yaptı. Gerçi güzel kızımız son haftalarda Gökhandan ayrılınca çok zor durumlarda kalmıştı ama yinede hem kendisi hemde evdeki diğer kızlar çok üzüldü onun gitmesine..

Gökhanın evden elenmesinden sonra kimse ile görüşmeyen Rabiaya elenmek belki iyi gelmiş olabilir ama bu arada Gökhan ile Sibel arasındaki samimi görüşmelerin medyaya sızması sonrasında Rabia artık iyice kendini yalnız hissetmiş ve evden elenmenin doğru olacağını düşünmüştü. Peki Rabia evden elendikten sonra yerine kim gelecek hangi gelin adayı gelecek?

İşte Rabianın yerine gelecek olan yeni gelin adayı da belli oldu. Gözde Bozacı isimli İşte benim stilime daha önce katılmış olan güzel bayan bu hafta gelin adayı olarak eve gelecek.
Bu arada Gözde Bozacı hakkındaki bilgiler için sitemizdeki Gözde Bozacı Sayfasını ziyaret edebilirsiniz..

Kısmetse Olur 9 Ocak 2017 Pazartesi Fragmanı (326. Bölüm) heyecan ile yeni haftanın ilk bölümü olacak ve güzel bir başlangıç için sizlerle Kanal D ekranlarında buluşacak. Haydin fragmanı izlemeye.. Bu arada eve gelen Arca Karel de aşağıda resimde sizlerle..  Arca Karel kimdir diyorsanız Tıklayın

Kısmetse Olur 9 Ocak Pazartesi Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 8 Ocak 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet