Kırgın Çiçekler 61. Bölümde Neler Olacak Özeti 28 Kasım Pazartesi

Kırgın Çiçekler 61. Bölümde Neler Olacak Özeti 28 Kasım Pazartesi

Atv de devam eden ve her pazartesi ekrana gelen Kırgın Çiçekler 61. Bölümde Neler Olacak Özeti 28 Kasım Pazartesi günü izleyip göreceğiz neler yaşanacağını..

Her bölümü ile ekranda en çok izlenen diziler arasına giren ve İçerde dizisinden sonra gününde 2. olan Kırgın çiçeklerde Songülün evlenme olayı bu haftaya damgasını vuracak gibi gözüküyor.

kirgin-cicekler-61-bolumde-neler-olacak-ozetiSongülün şu sözleri yok mu 61. bölüme damga vurdu adeta: Ne düğünü kızım? Cenazem bu benim, üzerimdeki de kefenim

Ne yalan söyleyim Songülün mektup sahnesi beni ağlattı güneyde barışacaklarından adım emindim onlar ayrılmamalılar ya .. songül ve güneyin aşkı diğer kızların aşkına taş çıkartır birbirlerine çoooook yakışıyorlar ve fragmanı beğendim helede güneyin songülü kaçırma sahnesi süperdi inşallah bidaha ayrılmazlar nazanı kim dövdüyse ellerine sağlık sen git yetim kızın parasını ye boşuna dememişler mazlumun ahı yerde kalmaz diye dizi gittikçe heyecanlanıyor ileriki bölümlerini şimdiden çok merak ediyorum..

kirgin-cicekler-61-bolum-guney-songulu-kurtaracak-miBence Songulun mektup sahnesı fenaydı ya ama fragman azda olsa sevındırdı bızı songul tabıkıde evlenmeyecek ama motorsıkletle kaçarken bazı seyler olacak gibi nazanı bırı dövmüş herhalde yada tehdıt etmıskı cemreye mırası söylüyor ama bır oyunda olabılır ama songun hftaya barışır dıye tahmın edıyorum düğünde hersey bıter muhtemelen ama cuma gunu resımlerı ve ozetıde bır görmek lazım hele fotoları ama hftayada güzel bolüm geliyor bırde hftaya dızının sonuda bnce bellı nazanın o mıras cumlesınde bbıter cemrenın yuz ıfadesınde muhtemelen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kırgın Çiçekler 61. Bölümde Neler Olacak Özeti 28 Kasım Pazartesi (1 Yorum)

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 21 Kasım 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet