Kiralık Aşk ışıl kimdir, Diziye Yeni katılan Işıl Rolündeki Kız Kim Kiralık Aşkta?

Kiralık Aşk ışıl kimdir, Diziye Yeni katılan Işıl Rolündeki Kız Kim Kiralık Aşkta?

Işıl rolü ile 4 kasım cuma günü dizimize dahil olan oyuncu kimdir Kiralık Aşk ışıl kimdir, Diziye Yeni katılan Işıl Rolündeki Kız Kim Kiralık Aşkta?

Kiralık Aşk ışıl isimli bayan oyuncu kimdir, Diziye Yeni katılan Işıl Rolündeki Kız Kim

ezgi-avci-kiralik-askta-isil-rolundeKiralık Aşk dizisine yani gelen kız ışıl kimdir, Yeni katılan Işıl Rolü karakteri Kız Kimdir? Ezgi avcı kiralık aşkta ışıl rolünde..

Kiralık Aşk pamirin eski sevgilisi ışıl hakkında kısa bilgiler vereceğiz..  Ezgi avcı isimli oyuncu kiralık aşkta ışıl rolünde..

kiralik-ask-isil-rolu-karekterindeki-kiz-kimEzgi Avcı Kimdir:

1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ezgi Avcı; 2013 yılında düzenlenmiş olan Miss Turkey Güzellik Yarışmasında üçüncülük elde etti. Yarışmadan sonra kariyer hayatıyla ilgili olarak mankenlik çalışmalarına giren Ezgi Avcı; Florida’da İşletmecilik eğitimi aldı.kiralik-ask-pamirin-eski-sevgilisi-isil-kim

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kiralık Aşk ışıl kimdir, Diziye Yeni katılan Işıl Rolündeki Kız Kim Kiralık Aşkta? (1 Yorum)

  1. Kiralık Aşk pamirin eski sevgilisi ışıl hakkında kısa bilgiler vereceğiz.. Ezgi avcı isimli oyuncu kiralık aşkta ışıl rolünde..

Etiketler: Eklenme Tarihi: 1 Kasım 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet