Kiralık Aşk 69. Bölümde Final Yapacak Bitecek 13 Ocak 2017

Kiralık Aşk 69. Bölümde Final Yapacak Bitecek 13 Ocak 2017

Sevilerek izlenen ve iki sezondur oldukça iyi izlenme oranları yakalayan ve gençlerin gözdesi olan Kiralık Aşk 69. Bölümde Final Yapacak Bitecek 13 Ocak 2017 tarihinde veda edecek. Bu final fragmanını sizlere ilk olarak sunacağız sitemizde..

Bir süredir dizimizin finale yürüyeceği haberleri ortalıkta dolaşmaya başlamış bu da reytingleri olumsuz etkileyerek dizinin iyice gerilemesine neden olmuştu. Final haberleri ile sosyal medyayı çalkalayan ve sevenlerini merakta bırakan Kiralık Aşk’ın final tarihi 69. bölüm olarak resmen yapımcı tarafından açıklandı.

Romantik Komedi türünün yeniden yükselişini sağlayan Kiralık aşk gerçekten de oldukça güzel izler bırakarak veda edecek. Kiralık Aşk iki popüler oyuncuyu da dizi ve film sektörüne kazandırmış oldu böylelikle. Kiralık Aşk hikayesinin 69. bölümle 13 Ocak 2017 tarihiyle birlikte final yapacağı ve izleyiciye veda edeceği bugün yapımcı firma Ortaks tarafından sosyal medya hesabından açıklandı.

İşte Kiralık Aşk 69. Bölümde Final Yapacak Bitecek 13 Ocak 2017 ile ilgili görsel açıklama..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kiralık Aşk 69. Bölümde Final Yapacak Bitecek 13 Ocak 2017 (8 Yorum)

  1. biran önce final olsun artık saçma uzatma sahneleri ıyıce çıgrından çıktı artı kaç haftadır dosdogru bir bölüm izleyemedim bu sadece kiralık aşk için değil nerdeyse geçen seneden devam eden her dizi için geçerli nerdeyse bu kadar mı tıkandınız aynı sahneleri başka başka dizilerde de izler olduk kopya yapmak mıdır dizi yapmak..

  2. Arkadaş izleneye diziler final yapmaz gene mi bu deriz izlenen dizi final yapar nasıl yürütüyor bunlar isi

  3. Eger kiralik ask biterse ben star tv’yi silecem ve bi daha asla star tv’ye bakmicam. Istemiyoruzz kiralik ask bitmesin. Ortaks yapimida kiniyorumm✋✋

  4. bu güzel aşk hikayesi bitmemeli.elçin ve barış ın bu denli birbirlerine yakışmaları,aralarındaki güzel elektirik.ikisini de başka projelerde,başkalarıyla görmeye tahammülüm yok.ayrıca ortaks yaplml ve star tv yi protesto ediyorum

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 25 Aralık 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet