Kiralık Aşk 23 Aralık 66. Bölümde Ömer ve Defnenin Gittiği Yer Neresi?

Kiralık Aşk 23 Aralık 66. Bölümde Ömer ve Defnenin Gittiği Yer Neresi?

Sevilen dizimiz Kiralık Aşkta 66. Bölümde Ömer ve Defnenin Gittiği Yer Neresi? diye merak edenler vardır mutlaka. Fragmanda izlediğiniz Ömer ve Defnenin kaçamak yaptıkları yer neresi açıklıyoruz..

Kiralık Aşk 23 Aralık Cuma günü star tv de yayınlanacak 66. bölüm özetine bakalım kısaca tüyolar şöyle:

Ofisteki işlerden yorulan aslında aşklarına yeni bir sayfa açmak isteyen Ömer ve Defne Roma’ya gitmeye karar verdiler. Böylece yeni bir başlangıç yapıp hayatlarında tertemiz bir sayfa açacaklar. Bu güzel Kaçış planı öncesinde ise, Ömer ve Defne Defonun düzenlediği gecede çok eğlenirler.

Beşiktaş maçı için tezahürat: Ömer, Defne ile gerçekten bir yaşama başlayacak ve onun dünyasına girecek, onunla birlikte bir Beşiktaş maçı izleyecek, onunla onun mekanlarında gezecek. Aşkın çok daha yakın hali… Artık birbirlerinin ailesi olmaya doğru yol alıyorlar.

Kiralık Aşk 23 Aralık 66. Bölümde Ömer ve Defnenin Gittiği Yer Neresi: Dizinin son bölümünde yaşanan kaçamak Roma kentine. İtalya da Roma şehrinin altını üstüne geçirecekler adeta bir balayı yaşar gibi eğlenecekler..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 21 Aralık 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet