Kim Milyoner Olmak İster Sunucusu Neden Değişti Selçuk Yöntem Niçin Bıraktı?

Kim Milyoner Olmak İster Sunucusu Neden Değişti Selçuk Yöntem Niçin Bıraktı?

Ekranların sevilerek izlenen yarışması ve aynı zamanda en çok kazandıran programı Kim Milyoner Olmak İster Sunucusu değişiyor. Yarışmada sunucu Neden Değişti Selçuk Yöntem Niçin Bıraktı? soruları sitemizde sorulmaya başladığı için bizde bu konuyu açalım istedik.

Kenan Işık rahatsızlanınca yerine Kim Milyoner Olmak İster’i 14 Eylül 2014’ten beri sunan Selçuk Yöntem gelmişti ve o günden beri sunuyordu. Ancak Yeni dizisi Son Destanda başrol alan Selçuk Yöntem yarışma programından ayrılıyor. Onun Yerine ise çiçeği burnunda damat Murat Yıldırım yarışmanın sunucusu oluyor.

Kısaca Tekrarlayalım. Kim Milyoner Olmak İster’in sunucusu Selçuk Yöntem yeni dizisi Son Destanda başrol oynadığı ve çekimlerin yoğun olduğu gerekçesi ile yarışmayı bıraktı. Onu yerine ise Murat Yıldırım sunuculuk görevini devraldı. Hayırlı uğurlu olsun diyoruz. Sizce bu yarışmayı en iyi kim Sunuyordu? En çok hangisini beğeniyorsunuz? Selçuk Yöntem mi Murat Yıldırım mı? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kim Milyoner Olmak İster Sunucusu Neden Değişti Selçuk Yöntem Niçin Bıraktı? (18 Yorum)

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 11 Ocak 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.

Adını Sen Koy - Beni Affet - Kısmetse Olur