Kertenkele Yeni Zehra Didem Rolü Kimdir (Buse Arslan)

Kertenkele Yeni Zehra Didem Rolü Kimdir (Buse Arslan)

Oldukça radikal değişikliklerin yaşandığı Kertenkele dizisinde geçen sezon Zehra karakterinin yerine bu sezon yeni bir zehra karakteri diziye dahil oluyor ama bu kez Zehra adıyla değil Yeni Zehra Didem adıyla dizimize girecek.

kertenkele-yeni-zehra-didem-roluPeki Didem rolünü oynayacak aslında zehra olacak olan karakter kimdir? Kertenkele dizisinde Yeni Zehra yani Didem Rolü Kimdir sorusuna Buse Arslan isimli oyuncudur cevabını veriyoruz.

Peki Buse Arslan kimdir Kertenkelede Didem rolünden önce hangi dizilerde rol aldı resimleri ve hakkındaki bilgileri kısa kısa buraya yazıp sizleri bilgilendirmek istedik..

kertenkele-didem-rolu-buse-arslanBuse Arslan Kertenkele Yeni Zehra Didem Rolünde.. Buse Arslan Kimdir: 29 Aralık 1992 İstanbul doğumlu olan genç oyuncu Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümü okumaktadır. En son Aşk Yalanı Sever Peri Rolünü oynamıştır izleyenler hatırlar.. İlk oyunculuk deneyimini Akasya Durağı dizisiyle yaşamıştır. Yalan Dünya, Avrupa Avrupa, Bizim Okul, Benim Hala Umudum Var gibi dizilerde rol almıştır.

Kertenkele Didem Rolü (Buse Arslan)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 27 Kasım 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet