Kefaret Dizisi Oyuncu Kadrosu

Abdullah  Oğuz başarılı bir yapıma daha imza atmak üzere. Çember dizisiyle tüm dikkatleri üzerine çeken başarılı yapımcı bu kez kefaret dizisiyle karşımıza geliyor. Boşrollerinde süpriz bir isme yer verilen dizi şimdiden çok ses getirmiş durumda. Milyonları ekran başına kitleyen İçerde dizisi oyuncularından Yusuf Müdür yani Mustafa Uğurlu kefaret dzisinde başrol oynayacak. İlk olarak Güney Kore yapımı olan bu dizi oldukça ses getirecek.

Mustafa Uğurlu dizinin erkek başrol oyuncusu olarak açıklanmıştı. Kefaret dizisi Two Weeks isimli bir güney kore dizisinden uyarlanarak türk televizyonlarına aktarılacak. Kefaret dizisinin ismi konusunda çeşitli kararsızlıklar vardı bir ara Ölümsüz  olarak duyurulan dizi son olarak Kefaret dizisi olarak karar kılındı.

Oyuncu kadrosunun oluşturulması üzerine çeşitli çalışmalar yapılıyor. Süpriz isimleri bir araya getirmeye çalışan ekip, ince eleyip sık dokuma konusunda oldukça kararlı. Genel olarak usta isimlerden oluşturulacak oyuncu kadrosunda genç oyuncularada yer verilecek. Bu dizide adını duyuracak bir çok oyuncu olacak. Dizi konusu gereği dram içerikli bir dizi olduğundan dolayı, dizi genel olarak ağır bir şekilde işleyecek.

Yusuf Müdür Yeni Dizisi

Star Tv Kefaret Dizisi

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , , Eklenme Tarihi: 17 Ağustos 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet