Katilin Kızları Yağız Kimdir? (Serdar Özer)

Kanal D ekranlarının yeni dizisi hakkında çeşitli ayrıntılar yayınlanmaya başladı. Katilin kızları dizisi oyuncu kadrosuna dahil olan isimlerden Serdar Özer belli oldu. Katilin kızları dizisinde Yağız karakterini canlandıracak oyuncu Serdar Özer olarak belirlendi.

Mesude Eraslan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizide konu olarak annesini öldürerek hapise giren bir kız ve kızın kardeşlerinin hayatını ele alıyor. Konusu ile tüm dikkatleri üzerine çeken dizi oyuncu kadrosunu ince eleyip sık dokuyor.

Katilin Kızları Yağız Kimdir?
1980 yılında İstanbulda dünyaya gelen Serdar Özer, lisans eğitimini Girne Amerikan üniversitesinde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini tamamlamasının ardından oyunculuk ile ilgilenen başarılı oyuncu Yanık Koza, Küçük Kadınlar, Emret Komutanım gibi dizilerde yer almıştır. Cesur ve Güzel dizisinin final yapmasının ardından bir süre dinlenen başarılı oyuncu Katilin Kızları dizisinde Avukat Yağız olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet