Kanatsız Kuşlar Ceylan Kimdir?

Başrollerinde Deniz Bolışık Ümit Kantarcılar ve Ahmet Varlı’nın yer aldığı Kanatsız Kuşlar dizisine yeni bir karakter dahil oldu. Ceylan rolü ile diziye katılan Öykü Naz Altay dizinin gidişatını değiştirebilecek bir rol ile diziye katıldı.

Ceylan, Zeynep’in mahalleden bir arkadaşı olarak diziye katılıyor. Genç oyuncu Öykü Naz Altay dizide önemli bir role de sahip olacak gibi duruyor. Kanatsız Kuşlar dizisinde Ceylan neleri değiştirecek? Dizide heyecanlı anlar bizleri bekliyor.

Öykü Naz Altay Kimdir?
1995 doğumlu oyuncu İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Genç oyuncu Mimar Sinan Üniversitesinden mezun olmuştur. Tiyatro Bölümü mezunu olan geçn Altay Doksanlar dizisinde Merve isimli bir lise öğrencisine hayat vererek ilk televizyon deneyimine de sahip olmuştu. O zamandan bu zamana ilk kez Kanatsız Kuşlar dizisi ile ekranlara dönüş yapacak.

Kanatsız Kuşlar Bitecek Mi? Öğrenmek İçin Tıklayınız…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 15 Eylül 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet