Kanal D Lezzet Sofraları Sunucusu Sahrap Soysal Kimdir?

Kanal D‘nin gündüz kuşağı çalışmaları hızla devam ediyor. Akşam kuşağında gayet iyi diziler ile adından söz ettiren kanal gündüz kuşağı için de kolları sıvadı. Kanal D ekranlarında artık hafta içi her gün Sahrap’la Lezzet Sofraları programı yerini alacak.

Sahrap Soysal Kimdir?
1959 Gümüşhane doğumlu olan Soysal bir yemek uzmanı, yazar, sunucu ve daha nice niteliğe sahiptir. Orta Doğu Teknik Üniversitesi mezunu olan Soysal Mühendislik Fakültesi Kimya Bölümü mezunudur. İkiz çocuk sahibidir. Uzun yıllardır ekranlarda yemek programları sunuyor.

Yemek programlarının son dönemlerde ki enerjisi ve güleryüzlülüğü ile aranan ismi olmuştur. Ülke mutfaklarından da bahseden Soysal sadece yemek tarifi vermez. Yapılan yemeğin hangi ülkeye ait olduğunu ve o ülke kültürünü de anlatır. İlk kez 2003 yılında yemek programı sunmaya başlamış ve o dönemden beri yemek programlarında aranılan bir isim olmuştur. Bir çok gazete vee derginin editörlüğünü yapmıştır.

Yemek üzerine yazdığı bir çok kitabı olan Soysal’ı yeni yayın döneminde de izleyeceğimiz apaçık ortada. Hafta içi her gün Sahrap’la Lezzet Sofraları programını Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 16 Ekim 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet