İçerde 11. Bölümde Neler Olacak Özet ve Fragman (28 Kasım Show Tv)

İçerde 11. Bölümde Neler Olacak Özet ve Fragman (28 Kasım Show Tv)

Show tv ekranlarının en sevilen dizisi olan ve pazartesi günlerine damga vuran İçerde 11. Bölümde Neler Olacak Özet ve Fragman (28 Kasım Show Tv) de kaldığı yerden devam edecek.

Dizi öyle hızlı ve güzel ki arabaya bomba konulduğunu nerden ögrendi sarp celalin hemen inanmasi ikna olması biraz yapmacık gibi gelse de sahneler çok gerçekçiydi..

icerde-11-bolumde-neler-olacak-ozet-ve-fragman-28-kasim-show-tvBu arada dizide olumsuz bir gelişme de bizleri bekliyor galiba. İçerde dizisinde bir ayrılık mı yaşandı sorusu ardarda gelen patlamalardı. Bu patlamaların birinde Celal baba karakteri senaristler tarafından bitirildi mi öldürülecek mi sorusu gündemde yerini aldı. Umarız öyle bişey olmaz ama herkes Celal babanın ölebileceğini yazıyor..

İçerde 11. Bölümde Neler Olacak Özeti ve Fragmanı (28 Kasım Show Tv) tüyoları videosunu izlemek için bizi takip etmeye devam edin..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 21 Kasım 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet