İçerde 10. Bölüm Özeti ve Fragmanı (21 Kasım Pazartesi)

İçerde 10. Bölüm Özeti ve Fragmanı (21 Kasım Pazartesi)

Show tv ekranlarında pazartesi günleri yayınlanan ve reytingleri silip süpüren ve haftalardan birinci olmaya devam eden güzel dizi İçerde 10. Bölüm Özeti ve Fragmanı (21 Kasım Pazartesi) günü kaldığı yerden devam edecek.

Bakalım dizimizin 10. Bölümünde neler yaşanacak neler olacak özetini ve tüyolarını gelecekte nelerin bizi beklediğini kısa kısa özetleyip sizlere sunuyoruz. Fragmanı izleyip özeti okuduktan sonra sizde görüşlerinizi aşağıya yazın lütfen..

icerde-10-bolum-fragmani-21-kasim
İçerde 10. Bölüm Özetinde Kebapçı Celal , Sarpın kesin olarak hain olduğunu anlar ve artık onun için çalışmadığına kanaat getirir. Kebapçı Celal Sarpa öyle güveniyordu ki onun hain olabileceği hiç aklına gelmezdi ancak peşine adam takıp takip edince işi anladı. Yusuf Müdür ile Sarpın çatıdaki buluşmasını gören Celal Baba artık kesin olarak Sarp’tan şüphelenmektedir.

İçerde 10. Bölümde Celal baba ile Sarp karşı karşıya gelir ancak farklı bir durum daha vardır. Celal baba her nekadar tehdit etse de Sarp’ın elinde Melek olduğu için Celal baba ona hiçbir şey yapamaz.

icerde-10-bolumde-neler-olacak-ozetiBir müddet zaman geçer ve Celal baba Sarp’a birşey yapamayınca Sarp’ın ailesini bitirme kararı alır. İçerde dizisi 21 kasım pazartesi akşamı saat 20 :00’da Show Tv ekranlarında olacak. Dizimiz hakkındaki yorumlarınızı lütfen aşağıya yazın. Şimdiden teşekkürler..

İçerde 10. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İçerde 10. Bölüm Özeti ve Fragmanı (21 Kasım Pazartesi) (1 Yorum)

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 12 Kasım 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.

Adını Sen Koy - Beni Affet - Kısmetse Olur