Hayat Bazen Tatlıdır Sevda benim olan benimdir ancak ben vazgeçtiğimde senindir

Hayat Bazen Tatlıdır dizisi Sevda benim olan benimdir ancak ben vazgeçtiğimde senindir

Hayat Bazen Tatlıdır dizisindeki Sevda karakteri tutkuyla bağlı Buraka.. Ama Burak ve Gözde arasındaki aşkı kıskanmasından sonra kendince haklı ergen sözlerle dizi fragmanımızdaki yerini aldı. Fragmanda söylediği benim olan benimdir ancak ben vazgeçtiğimde senindir sözleri ile dikkatleri üzerine çekti Sevda.

Sevda tutkuyla aşık olduğu Buraktan ayrılacak mı yoksa Sevdiğini Gözdeye kaptırmamak için her türlü mücadeleyi yapacak mı? Koray ile işbirliği yapan ancak daha sonra Burakın transferini engellemesine göz yummayıp izleyiciden tam not alan Sevda bu hafta da dikkatleri söylediği sözlerle üstüne çekecek.

Sevda: On tane Gözde gelir geçer ama Burak benden Vazgeçmez.. Ha şunu da unutma benim olan benimdir ancak ben vazgeçtiğimde senindir.. İşte Hayat Bazen Tatlıdır Sevda benim olan benimdir ancak ben vazgeçtiğimde senindir..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 10 Aralık 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet