Hayat Bazen Tatlıdır Neden Erken Final Yapıyor Niçin Bitiyor?

Hayat Bazen Tatlıdır Neden Erken Final Yapıyor Bitiyor?

Star tv de başlayan ve pazar günlerine yeni bir soluk getiren gençlerin severek izlediği Hayat Bazen Tatlıdır dizisinden şaşırtan bir final haberi geldi. Daha çok yeni olmasına rağmen dizinin çok iyi izlenme oranlarına sahip olmasına rağmen final tarihinin açıklanması şaşırttı herkesi.

Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Neden Erken Final Yapıyor Ne Zaman Bitecek?

Aslında her şey oldukça güzel gidiyordu. Dizi tutmuş ve iple pazarı çeken bir kitle bulmuşken nereden çıktı bu final yada erken final haberi diyeceksiniz ama önce yazımızı bi okuyun. Dizi evet çok güzel oldukça geniş bir kadrosu var ama bir okadar da masrafları var.


Dizide yer alan asıl oyuncular ve figüranlar dahil yaklaşık 100 civarında çalışan ve ücret alan var. Yani kısacası maliyeti çok yüksek olan bir dizi. Her ne kadar reytingler iyi gidince bu ücretlerin rahatça ödenmesi söz konusu olsa da ilerleyen zamanda yeni diziler ve O Ses Türkiye’nin olumsuz etkisi ile dizi reytinglerinde düşüşler başladı.

Reklam gelirlerinin azalması demek dizi setinde çalışan emek verenlerin zamanla para alamaması demek. Bu yüzden dizinin 25. Bölümde biteceği, Mayıs ayında okulların kapanmaya başlaması ile ayın sonunda final yapıp ekran macerasını sonlandıracağı yazıldı..

Sizde görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.. Hayat Bazen Tatlıdır Bitmeli mi yoksa devam mı etmeli?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hayat Bazen Tatlıdır Neden Erken Final Yapıyor Niçin Bitiyor? (7 Yorum)

  1. ya siz şakamısınız yalan yanlış haberler paylaşmayı kesermisiniz lütfen milletide korkutuyosunuz boş yere.

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 18 Aralık 2016