Hayat Bazen Tatlıdır Koray Bıçaklandı Ölecek mi Diziden Çıkıyor mu?

Hayat Bazen Tatlıdır 10.Bölüm Koray Bıçaklandı Ölecek mi Diziden Çıkıyor mu?

Hayat Bazen Tatlıdır 10. Bölüm 25 Aralık pazar akşamı star tv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Anca bu bölüm çok heyecanlı olacak. Çünkü fragmanı izleyince görüyoruz ki aksiyonun bol olduğu hatta Koray’ın bu aksiyona dayanamayıp bıçaklandığı bir bölüm geliyor pazar günü. Ama asıl soru şu:

Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde 10. bölüm fragmanı izleyenler şok oldu. Akıllara ilk gelen soru Koray Bıçaklandı Ölecek mi Diziden Çıkıyor mu? sorularını sormaya başladılar. Hemen açıklayalım. Koray elbette ölmeyecek. Hatta bu olayı bilerek yaptırdı bir arkadaşına, çünkü gözdeyi çok seviyor ve onun aşkını kazanmak için kendini acındırıyor elbette..

İşte izleyici yorumlarımız: Bence de Koray normalde kötü biri değil sadece annesinin babasının ölümünden sonra ve böyle olaylar olduktan sonra kötüleşti gözdeyi seviyor aslında ama sevgisi ona kötü şeyler yaptırıyor ve bence sevda ile yakışa bilirler.

Hayat Bazen Tatlıdır 10.Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 21 Aralık 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet