Hayat Bazen Tatlıdır 8. Bölümde Neler Olacak Özeti Fragmanı 4 Kasım Aralık

Hayat Bazen Tatlıdır 8. Bölümde Neler Olacak Özeti Fragmanı 4 Kasım Aralık

Hayat Hocamız ile Cerrah bey son bölümde barıştılar bakalım 8. bölümde aralarına yine kara kedi girecek mi yoksa bu ilişki yeni bir aşamaya geçecek mi izleyip göreceğiz..

Buraka sırılsıklam aşık olan Gözde onu saf dışı bırakmak isteyen Koray arasında kalacak. Burakı sıkılayan ve Gözdeden uzak dur diyen Koray bakalım bu tehditleri işe yarayacak mı? Yoksa Burakın transfer olduğu kulübün başkanı ile görüşüp o transferi durduracak mı izleyip göreceğiz 8. bölümde.

hayat-bazen-tatlidir-8-bolumde-neler-olacakOnur ve Zeynep’in düeti bir önceki bölüme damga vurmuştu. Ancak Zeynepin babası bu durumdan habersizdir ve bunu Zeynepin burnundan fitil fitil getirecek ve Hayat hoca araya girecektir.

Burak Korayın hem kardeşi ve annesiyle ilgilenmesi hemde kendisini açıkça tehdit etmesinden sonra nasıl bir yol izleyecek. Burak Koraydan intikamını nasıl alacak. Gözdeden uzak mı kalacak yoksa aşkına sahip mi çıkacak izleyip göreceğiz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 27 Kasım 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet