Hayat Bazen Tatlıdır 10. Bölüm Neler Olacak Fragmanı (Koray Amerikaya Gidecek mi)

Hayat Bazen Tatlıdır 10. Bölüm Neler Olacak Fragmanı (Koray Amerikaya Gidecek mi)

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak konusu olmaya devam eden Pazar akşamlarının star tv ekranındaki güzel dizisi Hayat Bazen Tatlıdır 10. Bölüm Neler Olacak Fragmanı (Koray Amerikaya Gidecek mi) sorusu sorulacak bu hafta..

Cerrah bey bir türlü sözünü dinletemediği kardeşi Korayı Yurt dışına dil eğitimi alması için İngilizcesini geliştirmesi için Amerikaya göndermek ister. Ancak Korayın Amerikaya gitmeye özellikle Gözdeyi bırakmaya hiç niyeti yoktur. Hele ki Burak ile Gözdeyi aynı evde gördükten sonra.

Hayat Bazen Tatlıdır 10. Bölümde yaşanacaklar hem duygusal hemde çok komik olacak. Okul müdürü Şerif bey Koray Amerikaya gitmesin diye okulda ingilizce seferberliği başlatır. Ancak Cerrah bey kararından vazgeçecek mi dersiniz? Hayat öğretmen kardeşi gözdeye musallat olan Koraya nasıl bir ders verecek? İzleyip göreceğiz 10. bölümde..

18 Aralık pazar günü Hayat Bazen Tatlıdır 10. Bölüm Fragmanı ve kısa özeti ile sitemizde sizlerle buluşacak..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hayat Bazen Tatlıdır 10. Bölüm Neler Olacak Fragmanı (Koray Amerikaya Gidecek mi) (1 Yorum)

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 11 Aralık 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet