Fox Tv Benden Söylemesi Mina Merve Yıldırım Kimdir?

Hafta sonları seyirci ile buluşan Merve Yıldırım ile Benden Söylemesi programı her hafta sıradışı konusuyla yayın hayatına devam ediyor. Renkli ve hayatı yaşamayı daha pratik hale getiren konu ve fikirlerle ekranlara gelen başarılı televizyon programının sunucusu Mina Merve Yıldırım.

Geiş bir izleyici kitlesine sahip olan Fox Tv Benden Söylemesi isimli tv programı ile her Pazar 7 den 70 herkesi ekranlara kitlemeyi planlıyor. Sempatik sunumuyla Merve Yıldırım evlerimize konuk oluyor.

Merve Yıldırım Kimdir?
1987 yılında dünyaya gelen Merve Yıldırım akrep burcudur. Fox Tv ekranlarında Fatih Portakal, Gülbin Tosun gibi başarılı haber sunucuları ile kordineli bir şekilde çalıştı. Haberleri hazırladı çeşitli düzenlemeler yaptı. İşin mutfağında oldukça emek harcadı ve şimdi ekranlarda seyirci ile buluşuyor. İlk olarak magazin sunuculuğu ile hayatımıza giren başarılı sunucu  kariyer basamaklarını yavaş yavaş tırmanmaya devam ediyor.

Merve Yıldırım

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , , , Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet