Elif Dizisi 582. ve 583. Bölüm Fragmanı ve Özeti 17-18 Ekim

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif ekranlara gelmeye devam ediyor. Yeni bölümü ile merak edilen dizinin 582. bölümünde Elif’in başı yine belada olacak. Sizlere Elif dizisi 582 ve 583. bölüm özetini yazımızda sunacağız.

Elif Dizisi 582. Bölüm de Kerem, Reyhan’ın üniversite hayalleri olduğunu öğrenir. Reyhan sınavlara çalışmaya başlamıştır. O da Reyhan için üniversite hazırlık kitapları alır ve Elif’ten bu kitapları Reyhan’a ulaştırmasını ister. Fakat kitaplar Reyhan’ın eline geçince Kerem’e tepkisi sert olur. Tarık yasa dışı işler için bir miktar paraya sıkışır.  Tabii ki bu parayı karısından isteyecektir…

Elif Dizisi 583. Bölüm de Reyhan’ın Kerem’e verdiği sert tepkiye  Kerem bir türlü anlam veremez. Reyhan bir yanlış anlaşılma yüzünden Kerem’e böyle davranmıştır. Kerem bunu fark eder ve Reyhan’ın bu davranışına karşı o da tepki gösterir. Birce ise Yunus’un hareketlerine artık katlanamaz. Şirketten ayrılmaya karar verir. Şirkette ise beklenmeyen bir gelişme yaşanmıştır. Tarık, Rana ile yakınlaşır ve Hümeyra’yı arka plana atar. Tarık, Elif’ten kurutlmak için Hümeyra’yı kullanma planları yapar.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , , , Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet