Elif Dizisi 434.-435. Bölüm Özeti Neler Olacak 28-29 Aralık Fragmanı izle

Elif Dizisi 434.-435. Bölüm Özeti Neler Olacak 28-29 Aralık Fragmanı izle

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ve her bölümü ile merakla beklenen Elif Dizisi 434.-435. Bölüm Özeti Neler Olacak 28-29 Aralık Fragmanı izlemek için hoş geldiniz..

Son gelişmelerden sonra Yusuf, hem Arzu’yu hem de Ümit’i bir daha Melek ve Elif’e kesinlikle yaklaşmamaları konusunda uyarır. Artık iyice iş rayından çıkmıştır. Melek, doktorun söylemesinden sonra bir müddet dinlenmeye çekilir. Bahriye bu fırsatı kaçırmaz ve yokluğunda Melek aleyhinde dedikoduya başlar.

Bahriyenin abuk subuk konuşmasına daha fazla katlanamayan Feride onunla büyük bir kavga çıkarır. Arzu ise bitmek tükenmek bilmeyen hırsıyla Gonca’nın payına düşen mirası ona yedirmemeye çalışır. Arzu, Gonca’yı türlü tehditlerle mülkler üzerindeki şerhin kalkması için imza atmaya zorlar.

Gonca Arzu’nun neler yapabileceğini az çok bildiği için onun şerrinden korkar ve ona karşı bir koz aramaya başlar. Tüm bunlar olurken, Elif’in bir takım şer ve kötü çocuklarla başı belaya girer okulda. Yusuf, çocukların konuşmalarını duyup Elif’in peşine düşer ama bu sefer onu kurtarabilecek midir? Elif Dizisi 434.-435. Bölüm Özeti Neler Olacak 28-29 Aralık Fragmanı izle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 27 Aralık 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet