Elif Dizisi 432.-433. Bölüm Özeti ve Fragmanı (Neler Olacak 26-27 Aralık)

Elif Dizisi 432.-433. Bölüm Özeti ve Fragmanı (Neler Olacak 26-27 Aralık)

Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Elif Dizisi 432.-433. Bölüm Özeti ve Fragmanı tüyoları ile (Neler Olacak 26-27 Aralık) tarihlerinde sizlerle olacak. Bakalım sevilen dizimizin yeni bölümlerinde Elif dizisinde neler yaşanacak izleyip göreceğiz fragmanları..

Elif’in 26 Aralık Pazartesi günü yayınlanacak 432. bölüm özeti şöyle:

Yusuf, Melek’in yardımına son anda yetişir fakat aksilikler peşlerini bırakmaz. Yusuf, bütün gece Melek’i daha iyi etmek için uğraşsa da Melek bir türlü onun samimiyetini ve iyi niyetini sorgulamaktan vazgeçemez. Melek’i merak edip ona bakmaya atölyeye gelen Selim, Yusuf’u orada görünce yanlış anlar ve Yusuf’la kavga ederek onu gönderir.

Elif’in 27 Aralık salı günü yayınlanacak 433. bölüm özeti

Yusuf’un ona zarar verecek hiçbir davranışta bulunmamış olması, Melek’in aklını karıştırır. Yusuf, kendisine yapılan suçlamalara artık dayanamaz. Selim ve Melek’e iyi niyetini ispat edebilmek için Ümit’in ipliğini pazara çıkarmaya karar verir. Peki Ümit’in evine giden Yusuf amacına ulaşabilecek midir?

Elif Dizisi 432.-433. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 23 Aralık 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet