Elif Dizisi 430.-431. Bölüm Özeti Fragmanı video izle (22-23 Aralık)

Elif Dizisi 430.-431. Bölüm Özeti Fragmanı video izle (22-23 Aralık)

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ve her bölümü ile heyecan yaratan sevilen dizi Elif Dizisi 430.-431. Bölüm Özeti Fragmanı video izle (22-23 Aralık) günlerinde kaldığı yerden devam edecek. Bakalım yeni bölümde neler yaşanacak..

Elif yeni bölümde polisler kaçmaya çalışan Arzu ve Ümit’i yakalamışlar ve onu sorgulamaya alırlar. Anca kısa süre sonra Masum olduğu anlaşılınca serbest bırakılan Yusuf şimdi Melek’e suçlu olmadığını ve masum olduğunu ispatlamak için elinden geleni yapar.

Elif dizisi 22 Aralık 2016 Perşembe ve 23 Aralık cuma günü yayınlanacak 430. ve 431. bölüm özeti şöyle:

Arzu ve Ümit her şeyi ayarlamışlar ve tam yurt dışına kaçmak için kendileri için hazırlanmış sandala bindikleri sırada gerçekleşen polis baskını ile yakayı ele verirler. İkili polisler tarafından çapraz sorguya alınınca gerçekler ortaya çıkmaya başlar. Suçsuzluğu ispatlanınca serbest kalan Yusuf dükkâna gittiğinde Melek ile karşılaşır.

Yusuf, Arzu ile arasında bir işbirliği olmadığını ona ispatlamak için uzun süre dil döker. Elif ise Taylan ile birlikte okuldaki yaramaz çocukların hedefindendir. Zeynep ve Ümit’in başına sorgunun ardından ne gelecek? Gonca’yı hangi kötü sürpriz bekliyor?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 21 Aralık 2016
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet