Elif 595. – 596. Bölüm Özeti Fragmanı 6-7 Kasım

Elif 595. Bölüm Tüyoları :
Tarık, Elif’in Reyhanla samimi olmasını artık bir türlü kabullenememektedir. Olup biteni izlemekten vazgeçip artık harakete geçme kararı alır. Reyhan’ın kaza yapmasına Sebep olur. Kazada Tarık’ın parmağı olduğunu öğrenen elif ne yapacağını şaşırır.

Acil bir şekilde ameliyata alınan reyhan ameliyattan çıkar ve yoğun bakıma alınır. Reyhan kendine geldiğinde karşısında Kerem’i görecektir. Elif ise Reyhan’ın yanında 1 dakika bile ayrılmadan başında beklemektedir. Bu durumu öğrenen Tarık tehditlerin işe yaramadığını fark ederek yeni planlar yapar.

Bir diğer yandan ise Hümeyra kendisini evde kendisini işe yaramaz biri olarak görmektedir. Bu sebpeten dolayı ortalığı karıştırır ve evi ayağa kaldırır. Hümeyra annesi ile tartışma sonucunda sinir krizleri geçirir. Kontrolün kendisinde olduğu sinyallerini verir. Kerem ve Reyhan arasında yaşananları konuşmak için Parla’yı aramaya karar vereceklerdir.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , , Eklenme Tarihi: 5 Kasım 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet