Yeni Diziler


masum dizisi oyuncuları kimdir ve masum dizisi ne zaman başlayacak

Masum Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

Dijital Tv Olarak hayatımıza giren BluTV’ de karşımıza gelen dizi Masum’un başrollerinde çok büyük isimler yer almaktadır. Bu kadar ünlü isimlerin bir araya gelmesiyle oluşturulan..
Yeni Diziler 10 Ağustos 2017

Fakirler Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Detayları

Yapımcılığını Uğraş Güneş’in üstleneceği dram ve suç temalı olacak olan Fakirler dizisi için yakın zamanda casting çalışmalarına başlandı. Dizinin senaryosunu da kaleme alacak olan Güneş iddialı bir..
Yeni Diziler 31 Temmuz 2017

Ölümsüz Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Detayları

2017-2018 sezonunda yayın hayatına başlayacak olan diziler için hazırlıklar devam ediyor Star Tv de geçtiğimiz sezon oldukça başarılı diziler yayınladı. Şimdilerde ise Ölümsüz dizisi için casting çalışmalarına..
Yeni Diziler 28 Temmuz 2017

Yalaza Dizisi Nerede Çekiliyor?

Türk yapımcı, yönetmen, senarist ve reklamcı olan, aynı zamanda Kurtlar Vadisi, Ekmek Teknesi, Hayat Bağları ve Delik Yürek gibi bir çok dizinin yönetmenliğini yaparak adından..
Yeni Diziler 27 Temmuz 2017

Aliya Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Detayları!

Yapımcılığını Muhammed Hakan Sancaktutan’ın üstlendiği Aliya dizisi herkesin yakından tanıdığı Aliya İzzetbegoviç’in hayatını anlatacak. Sadece 6 bölümden oluşacak olan dizi için çekimler 1 Ağustos’da başlayacak. TRT Genel Müdürü..
Yeni Diziler 26 Temmuz 2017

Kalbimin Sultanı Oyuncu Kadrosu ve Detayları

Osmanlı Polisiyesi ve Filinta gibi dizilerin yönetmen koltuğunda oturan Amerikalı, meşhur yönetmen Boby Roth Kalbimin Sultanı dizisinde de yönetmenliği üstlenecek. Yine Filinta dizisinin yapımcılığını yapan Burhan..
Yeni Diziler 26 Temmuz 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet - Kısmetse Olur