Yalaza


Yalaza Dizisi Ne zaman Başlayacak

Yalaza Dizisi Ne Zaman Başlıyor

Trt1 ekranlarında karşımıza gelecek olan Yalaza dizisi ne zaman başlayacak merak konusu oldu. Trt 1 de ekranlara gelen bir çok dizi geçtiğimiz sezon final yaptı...
Yalaza 21 Ağustos 2017
Yalaza Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yalaza Dizisi Alev Kimdir?

Karşımıza ilk olarak Diriliş Ertuğrul dizisi ile çıkan Didem Başçın, bu kez farklı bir proje ile karşımızda oluyor. Kanal d nin ses getirecek yapımları arasında..
Yalaza 18 Ağustos 2017
yalaza dizisi oyuncu kadrosu

Yalaza Dizisine Zeynep Gülmez Dahil Oldu

Başarılı yapımcı ve yönetmen Osman Sınav, başarılı işleri arasına bir yenisini daha eklemek için kolları sıvadı. Yeni sezonda Trt 1 ekranlarında karşımıza gelecek olan Yalaza..
Yalaza 13 Ağustos 2017

Yalaza Dizisi Santral Karakteri Kimdir?

Yalaza isimli dizinin oyuncu kadrosu gün geçtikçe belli olmaya devam ediyor. Dizinin en önemli rollerinden biri de Santral karakteri. Yalaza dizisi Santral karakteri kimdir? Yalaza dizisinin..
Yalaza 11 Ağustos 2017
Yalaza kelime anlamı

Yalaza Dizisi Ve Yalaza Ne Demek

Yeni dizileriyle gündeme bomba gibi düşen trt 1 dizileri arasına bir yenisini daha ekliyor. Yalaza isimli bu dizi trt 1 ekranlarındak arşımıza gelecek. Yalaza aslında..
Yalaza 11 Ağustos 2017

Yalaza Final Tarihi Ne Zaman?

Osman Sınav”ın yeni işi Yalaza bir komedi dizisidir. Günler geçtikte dizinin akıbetinin ne olacağı da belli olmaya başladı. Yalaza dizisi ne zaman final yapacak? sorusunun..
Yalaza 10 Ağustos 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet