Ver Elini Aşk


Ver Elini Aşk Fulya Kimdir?

Ver Elini Aşk dizisinin dikkat çeken karakterlerinden biri de Fulya karakteri oldu. Fulya Kaan ile aynı yerde çalışıyor fakat ondan daha yetkili. Kaan Fulya için..
Ver Elini Aşk 11 Eylül 2017
Ver Elini Aşk Oğuz

Ver Elini Aşk Dizisi Oğuz Kimdir?

Kanal D ekranlarında 2017-2018 sezonunda seyirci ile buluşacak olan romantik komedi dizisi Ver Elini Aşk dizisinde ki detayları paylaşmaya devam ediyoruz. Ver Elini Aşk dizisi..
Ver Elini Aşk 4 Eylül 2017
Ver elini Aşk su Bebek

Ver Elini Aşk Su Bebek Kimdir?

Ver elini aşk dizisinin sevimli oyuncusu Su bebek dizide en çok merak edilen karakterler arasında. Tam ismi Arven Beren Kuşatman olan sevimli oyuncu hakkında tüm..
Ver Elini Aşk 1 Eylül 2017

Ver Elini Aşk Lalin Kimdir?

Kanal D ekranlarının yeni dizilerinden olan Ver Elini Aşk dizisine yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Romantik komedi dizisi olan Ver Elini Aşk dizisinin başrollerinde ise..
Ver Elini Aşk 19 Ağustos 2017

Ver Elini Aşk Nerede Çekiliyor?

Kanal D’de bu sezon başlayacak yeni işlerden birisi de Ver Elini Aşk dizisi. Dizinin detayları da gün geçtikçe açığa çıkıyor. Ver Elini Aşk dizisinin çekimlerine..
Ver Elini Aşk 19 Ağustos 2017

Ver Elini Aşk Dizisi Emin Ağa Kimdir?

En son Selin Şekerci, Şükrü Özyıldız, Selim Bayraktar gibi isimleri dizisinde ağırlayan Çoban Yıldızı’nda gördüğümüz oyuncu Ver Elini Aşk Emin Ağa olarak karşımıza çıkıyor. Ünlü..
Ver Elini Aşk 16 Ağustos 2017

Ver Elini Aşk Dizisi Ayperi Kimdir?

Salacak Yapım Ver Elini Aşk dizisinin yapımcılığını üstlenmişti. Dizinin yeni sezonda ekranlara gelmesi beklenirken oyuncuları da yavaş yavaş belli olmaya başladı. Ver Elini Aşk Ayperi..
Ver Elini Aşk 15 Ağustos 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet