Tutsak


Tutsak

Tutsak Dizisi Sevim Kimdir? (Seray Gözler)

Kanal D ekranların yeni projeleri arasında yer alan Tutsak dizisi duyurduğu oyuncu kadrosuyla tüm dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Tutsak dizisi duyurduğu yeni karakterle ile..
Tutsak 8 Eylül 2017
Pamir Pekin Kimdir

Tutsak Dizisi Kenan Kimdir?

Konusu ile tüm dikkatleri üzerine çeken Tutsak dizisi nefesleri kesmeye devam ediyor. Unutanlar veya henüz izlemeye fırsat bulamayanlar için konusun tekrar üzerinden geçelim. Hayatı deli..
Tutsak 31 Ağustos 2017
Tutsak Dizisi

Tutsak Derin Karakteri Kimdir?

Kanal D ekranlarında bizlerle olan Tutsak Dizisi yayınlandığı andan itibaren büyük ilgi ile izlenmektedir. Özellikle dizi de yer alan karakter hepsi yoğun ilgi ve beğeni..
Tutsak 31 Ağustos 2017

Tutsak Dizisi Bahadır Kimdir?

İrfan Şahin ve 1441 Productions Yapım Şirketinin birlikte yapımcılığını üstlendiği Tutsak dizisinin yönetmeni ise Serhan Şahin’dir. Eylül ayında Kanal D’de başlayacak olan dizinin oyuncusu kadrosu..
Tutsak 31 Ağustos 2017

Tutsak Dizisi Okan Kimdir?

Kanal D’nin yeni dizisi Tutsak büyük bir ses getirmeye devam ediyor. Dizi her platformda takip edilmeye devam ediyor. Elif karakterinin hayatını anlatan dizi güçlü oyuncu..
Tutsak 31 Ağustos 2017

Tutsak Elif Kimdir?

1441 yapımın yapımcılığını üstlendiği Tutsak dizisi için ilk anlaşılan kanal Star TV’ydi. Sonra yapılan açıklamada dizinin yayın haklarının Kanal D’nin aldığı duyurulmuştu. Tutsak dizisi Elif..
Tutsak 9 Ağustos 2017

Tutsak Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Yapımcılığını 1441’in üstlendiği Tutsak dizisinin yönetmen koltuğunda Serhan Şahin oturuyor. Dizinin cast çalışmaları devam ederken baş rol oyuncuları da belli oldu. Tutsak dizisi henüz yayın..
Tutsak 19 Temmuz 2017

Tutsak Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Detayları!

Yapımcılığını 1441 Yapım’ın üstlendiği Tutsak dizisi ile ilgili ilk bilgiler gelmeye devam ediyor. Yönetmenliğini Serhan Şahin’in yaptığı dizinin cast çalışmaları devam ediyor. Tutsak dizisi oyuncu kadrosu..
Tutsak 10 Temmuz 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet