Söz


Söz Dizisi Battal Kimdir?

Star Tv ekranlarında yayınlanan reyting rekortmeni dizi Söz dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Battal kimdir sorusu son zamanlarda en çok aranan başlıklar arasında yer..
Söz 18 Kasım 2017

Söz Dizisi Büyük Bey Ölecek Mi?

Cihan Ünal yeni sezonda Söz dizisi ile ekranlara döndü. En son kendisini Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Kuyucu Murat Paşa olarak izlemiştik. O zamandan beri Cİhan..
Söz 18 Ekim 2017

Söz Dizisi Sarah Kimdir?

Bu sezon da reytinglerde birinciliğe yükselen Söz dizisi tüm hızı ile devam ediyor. Yayınlanacağı günü herkesin iple çektiği dizinin yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın yer..
Söz 12 Ekim 2017

Söz Dizisi Songül Kimdir?

Tims B yapımın yapımcılığını üstlendiği dizi yeni sezon hazırlıklarına başladı. Söz dizisi yeni oyuncuları ile yeni sezonda da karşımızda olacak. Atakan Arslan’ın diziden ayrılması üzerine..
Söz 18 Ağustos 2017

Atakan Arslan Söz Dizisine Dönecek Mi?

Star Tv’de yayınlanan ve en çok izlenen diziler arasında yer almayı başaran Söz yeni sezonda bir çok gelişme ile ekranlarda olacak. İzleyenler bir an önce..
Söz 8 Ağustos 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet