Söz


Söz Dizisi Songül Kimdir?

Tims B yapımın yapımcılığını üstlendiği dizi yeni sezon hazırlıklarına başladı. Söz dizisi yeni oyuncuları ile yeni sezonda da karşımızda olacak. Atakan Arslan’ın diziden ayrılması üzerine..
Söz 18 Ağustos 2017

Atakan Arslan Söz Dizisine Dönecek Mi?

Star Tv’de yayınlanan ve en çok izlenen diziler arasında yer almayı başaran Söz yeni sezonda bir çok gelişme ile ekranlarda olacak. İzleyenler bir an önce..
Söz 8 Ağustos 2017

Söz Dizisine Yeni Bir Oyuncu Dahil Oldu!

Ekranların çok sevilen dizileri arasında yer alan, yakın zamanda yeni sezon çekimlerine başlayan Söz dizisinde yeni gelişmeler olmaya devam ediyor. Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Çağan..
Söz 5 Ağustos 2017

Söz Dizisi Çolak Diziden Ayrılacak Mı?

Star Tv’nin sevilen dizisi Söz yeni sezonda sürpriz gelişmeler ile izleyici karşısında olacak. Son zamanlarda özellikle sosyal medyada Çolak karakterinin diziden çıkacağına dair söylentiler oluştu...
Söz 20 Temmuz 2017

Söz Eylem Diziye Geri Döndü!

Star Tv’nin yoğun ilgi ile takip edilen dizisi Söz son zamanların en iyi çıkışını yaptı. Yapımcı ve dizi ekibi elde ettiği başarıdan oldukça memnun. İzleyenler..
Söz 21 Haziran 2017
Yasal Uyarı: Fragmandizi.Tv sitesindeki haberlerin ve içeriklerin ve yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır. Tespit edilenler hakkında yasal işlem ve telif hakkı süreçleri işletilmektedir.
error: İzin Yok

Adını Sen Koy - Beni Affet - Kısmetse Olur